Останній дзвоник пролунав для учнів початкової школи Первомайської гімназії №9

28 травня в Первомайській гімназії №9 відбулося свято Останнього дзвоника для учнів початкової школи. Відмінники навчання та переможці конкурсів були нагороджені грамотами, дипломами та подяками за свої досягнення. Особливо хвилюючим цей день став для випускників 4-х класів, адже вони отримали Читати далі …

Безбар’єрність — це право кожного

     У 3 класі під керівництвом учителя Ніколюк Л.М. було проведено годину спілкування на тему «Безбар’єрність — це право кожного». Захід мав на меті формування у здобувачів освіти толерантного ставлення до людей, поваги до їхніх потреб та розуміння важливості рівних можливостей Читати далі …