28 травня в Первомайській гімназії №9 відбулося свято Останнього дзвоника для учнів початкової школи.
Відмінники навчання та переможці конкурсів були нагороджені грамотами, дипломами та подяками за свої досягнення. Особливо хвилюючим цей день став для випускників 4-х класів, адже вони отримали свій перший освітній документ — свідоцтво про здобуття початкової освіти.

Учні четвертого класу продемонстрували свої таланти, здобуті протягом навчання в початковій школі. Це яскраво відобразилося у творчих виступах, піснях та драйвовому танці.
Особливим моментом свята стало те, що учні 4 класу були одягнені в золотисті магістерки. Під час того, як діти давали свій останній дзвоник у початковій школі, магістерки одночасно злетіли угору, символізуючи успішне завершення важливого етапу навчання.

Під щирі оплески присутніх четвертокласники зробили ще один важливий крок у своєму шкільному житті — до середньої школи.
Свято пройшло тепло, цікаво, лаконічно та дуже зворушливо.
Бажаємо нашим випускникам нових звершень, успіхів, мирного неба та яскравих перемог у подальшому шкільному житті!
