Весь час рухатись вперед ! Бо навчання бібліотекарів включає постійне підвищення кваліфікації. Воно орієнтоване на перетворення бібліотек на сучасні громадські простори, розвиток цифрових навичок, медіаграмотності, менеджменту та новітніх методик обслуговування читачів.
Так 15 квітня взяла участь з виступом на тему “Віртуальні виставки та буктрейлери: як створювати сучасний візуальний контент для популяризації читання” на вебінарі «Формування інформаційно-цифрової компетентності учасників освітнього процесу: бібліотечний супровід» платформи ВГО Українська бібліотечна асоціація. 12 травня взяла участь у вебінарі “Цифрова педагогіка: створюємо освітня ресурси разом: А 13 травня взяла участь на всеукраїнському круглому столі від ДНПБ Сухомлинського на тему ” Роль шкільних бібліотек у екологічному вихованні”. В чаті багато схвальних відгуків про роботу бібліотеки.
